Antykurs Rysowania

Ty też możesz świetnie rysować!

Czy marzysz o tym, żeby nauczyć się rysować? Z podziwem patrzysz na rysunki ludzi z Internetu i myślisz „Też bym tak chciał/a”? To mam dobrą wiadomość: przygotowuję projekt właśnie dla Ciebie. I możesz zdecydować o jego kształcie!

Czy rysowania da się nauczyć? Tak! To po prostu umiejętność, która rządzi się pewnymi regułami. Ale przede wszystkim potrzeba ćwiczyć. I o tym jest Antykurs Rysowania.

Dlaczego antykurs?

Zniechęca Cię myśl o rysowaniu kolejnej martwej natury? Nie chcesz rysować tego, co Ci każą? Mnie też… I dlatego pomyślałam, że zamiast zwykłego kursu przedstawię Ci coś zupełnie innego – słowem: Antykurs!

Jak to działa?

Najważniejsze zasady antykursu:

Frajda

Rysujesz to, co chcesz, w takim stylu i taką techniką, jakie Ci odpowiadają. Nie rysuj kolejnego jabłka, pokaż, co Ci w duszy gra!

Wskazówki

Raz w tygodniu prześlę Ci maila, w którym podzielę się z Tobą moimi sposobami na lepsze rysunki. Ale przede wszystkim chcę Ci pokazać, jak podejść do nauki rysowania. Tak, aby Twój rozwój trwał także po ukończeniu Antykursu!

Motywacja

Będziemy pracować w małej grupie, żeby utrzymać regularność. Bo jeśli ćwiczysz, ZAWSZE jest postęp. Grupa na pewno pomoże i doceni Twoje postępy.

Informacja zwrotna

Zasady zasadami, ale przecież najważniejsze jest to, co TY możesz zrobić, by rysować lepiej? Jeśli podzielisz się rysunkiem, możesz liczyć na informację zwrotną – co robisz dobrze, a nad czym możesz popracować. To jest prawdziwa trampolina dla rozwoju!

...i udzielanie informacji zwrotnej

Nie tylko otrzymujesz komentarze, ale też komentujesz prace innych! W ten sposób uczysz się krytycznego spojrzenia na prace innych i… własne.

Odbierz lekcję demo!

Zapisz się na listę zainteresowanych i odbierz lekcję demo!

Jak to ze mną było?

Nie, nie mam talentu do rysowania. Nigdy nie brylowałam na plastyce. Zawsze za to tęsknie spoglądałam na piękne rysunki. Ale przecież po co próbować, skoro „nie mam talentu”?

Aż wreszcie – gdy miałam 22 lata – stwierdziłam, że mam gdzieś ten brak talentu i zabieram się za rysowanie. Uczyłam się sama – z tutoriali czy Internetu. Zajęło mi ledwie parę lat, by przejść od tego:

do tego:

jak nauczyć się rysować

Przetestuj antykurs za darmo!

Antykurs Rysowania jest w moim Atelier Pomysłów. Do realizacji w pierwszej kolejności wybieram pomysł, który zyska najwięcej osób na liście zainteresowanych.

Co zyskujesz, zapisując się na listę?

Bezpłatna lekcja demo „Jak sprawić, by rysunki były dynamiczne i ciekawsze?” – dostaniesz ją bezpośrednio po zapisaniu się na listę.

Dodatkowe podpowiedzi do rysowania – co jakiś czas będę przesyłać drobne wskazówki.

Szansa na przetestowanie Antykursu za darmo!

Zostań pionierem antykursu!

Zależy mi na tym, żeby Antykurs jak najlepiej odpowiadał na Twoje potrzeby! Dlatego gdy projekt ruszy, zadam Ci kilka pytań. Spośród osób, które odpowiedzą, wybiorę grupę osób, które przetestują Antykurs za darmo!

Co zyskujesz?

Materiały do nauki

Na maila będę przesyłać Ci sugestie i podpowiedzi.

Dostęp do grupy Antykursu

Będziemy w niej rozwiązywać wszelkie wątpliwości i odpowiadać na wszelkie pytania.

Wpływ na kształt Antykursu

Ostateczna wersja Antykursu zawierać będzie również tematy podsunięte przez testerów Antykursu.

Dostęp do ostatecznej wersji

I wszystkich kolejnych!

Jako tester Antykursu dostajesz to wszystko bezpłatnie, ale w zamian oczekuję:

Regularności

Antykurs wiąże się z przygotowaniem min. jednego obrazka w tygodniu.

Opinii, uwag, sugestii

Zależy mi na Twojej informacji zwrotnej!

Zgody na publikację Twojej opinii

Chcę móc podzielić się Twoimi wrażeniami z Antykursu!

Pytania i odpowiedzi

Jak będzie wyglądać Antykurs?

Planuję czas trwania Antykursu na 7 tygodni. W każdy poniedziałek otrzymasz maila ze wskazówkami i pomysłami na rysunki. W każdym tygodniu rysujesz jeden obrazek, którym dzielisz się na grupie. Otrzymujesz informację zwrotną, ale też jej udzielasz!

Jakiej techniki dotyczy Antykurs?

Zależy mi, żeby Antykurs był maksymalnie uniwersalny i dotyczył ogólnych zasad, obejmujących wszelkie techniki. W przypadku technik, które znam (zwłaszcza ołówki, kredki, markery, digital), mogę pomóc Ci też w kwestiach technicznych. W przypadku pozostałych – podrzucę źródła, z których możesz skorzystać.

Chcę rysować mangę / fanarty. Mogę?

JASNE! Żadna technika czy styl nie jest lepszy czy gorszy. Jeśli będziesz rysować to, co lubisz, to tym łatwiej przyjdzie Ci nauka!

CZY ANTYKURS NAUCZY MNIE WSZYSTKIEGO?

Nie. Prawdziwe postępy przychodzą z praktyką. Ale pokaże Ci, JAK się uczyć. Potraktuj go jako wyrzutnię rakietową!

NIE DOSTAŁEM/AM SIĘ DO GRUPY TESTERÓW! CO TERAZ?

Po zapisie na listę, dostajesz od razu lekcję demoDynamika w rysunkach – jak sprawić, by obrazki były ciekawsze?

Poza tym co jakiś czas będę podsyłać drobne podpowiedzi co do rysowania.

Kiedy rusza Antykurs?

Zgodnie z zasadami Atelier Pomysłów – w pierwszej kolejności będę realizować projekt, który zdobędzie największe zainteresowanie.

Mam jeszcze inne pytanie...

Zapraszam do kontaktu: kontakt@lifefinaledited.pl – odpowiem na wszelkie Twoje wątpliwości!

JAKIE TEMATY OBEJMUJE ANTyKURS?

Podstawy rysowania, a w szczególności:

Zapisz się na listę zainteresowanych!

.