O mnie

Cześć, jestem Iza i bardzo miło mi gościć Cię na moim blogu! Liczę, że dobrze się tu czujesz.

 

 

Kilka słów o mnie:

Mam lat „wciąż jeszcze dwadzieścia parę” i mieszkam w Opolu.

Uwielbiam pisać, marzyć i rysować. Fascynuje mnie praktycznie wszystko, co pomaga mi zrozumieć świat i ludzi.

Jestem introwertyczką – co wygląda mniej więcej tak:

 

 

Albo tak:

 

 

Kiedy idę chodnikiem, potrafię nie poznać nikogo z moich znajomych. Najczęściej mój umysł przebywa wtedy w innej czasoprzestrzeni i rozważa istotę wszechrzeczy (albo po prostu układa listę rzeczy do zrobienia). Czasem trudno odzyskać kontakt z rzeczywistością…

 

 

Najwięcej piszę o osiąganiu celów, o produktywności, o poszukiwaniu swoich mocnych stron. Uwielbiam odkrywać w innych ich potencjał. Jeśli moje teksty choć trochę Ci pomogą – to znaczy, że mój blog spełnił swoją rolę.

 

 

Nie przyjmuję bezkrytycznie różnych zasad – zawsze dociekam powodów i wyjaśnienia, dlaczego tak, a nie inaczej. Nie robię czegoś tylko dlatego, że „tak się robi”. Bardzo wierzę w to, że najlepiej działamy wtedy, gdy robimy coś w zgodzie z sobą.

 

 

Wbrew wszystkim znakom na niebie i ziemi, które świadczyły o tym, że mam antytalent artystyczny – postanowiłam nauczyć się rysować. Bo tak. I chyba coś z tego wyszło – sama ilustruję mojego bloga. Bo przeglądanie banków zdjęć w poszukiwaniu zdjęcia idealnego zajmuje mi znacznie więcej czasu często obrazkiem łatwiej jest przekazać jakąś myśl niż słowami.

I chciałabym się nauczyć jeszcze miliona innych rzeczy. I tylko czasu brak…

 

 

Nie chwaląc się – mam bogate i rozległe doświadczenie w przegrywaniu i ponoszeniu porażek. Ale też we wstawaniu, otrzepywaniu kolan i podążaniu naprzód.

 

 

I wiesz co? Mam taki plan, żeby uczynić ten świat choć trochę lepszym. Niektórzy twierdzą, że to niemożliwe – ale jak wiesz, nie przyjmuję niczego na wiarę. I dopóki nie spróbuję wszystkiego, co możliwe, to nie mam najmniejszego zamiaru rezygnować.